Meningsløst 7

Heat 1 (Trondheim)

  1. Ole-Henrik Nilsen
  2. Jens Erik Widén
  3. Mari Myrstrand Taklo
  4. Andreas Vatne Ellefsen
  5. Ruth Helen Høyem
  6. Ole Einar Stavne
  7. Eskil Braseth
  8. Dag Jøran Hansen Skage
  9. May-Britt Malmo
  10. Herman Hassel
  11. Benjamin Gjermstad
  12. Karin Glendenberg

Ekstrakonkurransen:

  1. Benjamin Gjermstad, 37 poeng
  2. Dag Jøran Hansen Skage, 43 poeng
  3. Herman Hassel, 47 poeng

Heat 2 (Verdal)

  1. Ole Christian Langfjæran
  2. Erik Mikal Lyng
  3. Lene Mari Olsen
  4. Ingen
  5. Johannes Rosvold
  6. Johan Elias Naustdal
  7. Åse Myhre
  8. Per Einar Skavhaug
  9. Espen Sundby
  10. Tomas Lyng
  11. Vegard Olsen
  12. Morten Lyng

Ekstrakonkurransen:

  1. Johan Elias Naustdal, 46 poeng
  2. Åse Myhre, 42 poeng (Hun fikk egentlig 51 poeng, men har i ettertid blitt korrigert til 42 poeng. Siden dette skjedde etter at konkurransen var over, gikk seieren likevel til Johan)
  3. Johannes Rosvold, 53 poeng

Heat 3 (Trondheim)

  1. Ingrid Pedersen Aas
  2. Siv Annette Hansen Skage
  3. Monica Rehaug
  4. Trond Hopmark Olsen
  5. Karoline Nordahl
  6. Erik Stiklestad
  7. Øystein Wormdal
  8. Eline Smith Sørhøy
  9. Kari Hånsnartredet
  10. Pål Johnsen Aas
  11. Vegard E. S. Rehaug
  12. Maud Cecilie Dahl Sneisen

Ekstrakonkurransen:

  1. Trond Hopmark Olsen, 48 poeng
  2. Monica Rehaug, 51 poeng
  3. Karoline Nordahl, 55 poeng

Heat 4 (Verdal)

  1. Mads Helge Kålen
  2. Øyvind Hovdahl
  3. Torfinn Evenmo
  4. Johan Hansen
  5. Stian Marius Nielsen
  6. Randi Pedersen
  7. Åge Forbord
  8. Gerd Hovdahl
  9. Harry Resve
  10. Janita Marlen Skjevik
  11. Håkon Vinne
  12. Inger Åse Lyngsaunet Evenmo

Ekstrakonkurransen:

  1. Johan Hansen, 43 poeng
  2. Øyvind Hovdahl, 45 poeng
  3. Stian Marius Nielsen, 50 poeng

Heat 5 (Levanger)

  1. Knut Eivind Brennhaug
  2. Markus Leithe-Lajord
  3. Hege Myhre
  4. Edgar Alstad
  5. Lars Blomlie
  6. Steve Lund Ditlefsen
  7. Knut Arne Myhre
  8. Henrik Elden
  9. Elisabeth Hansen
  10. Sondre Lomsdal
  11. Frikk Skarstad
  12. Merethe Bekkavik

Ekstrakonkurransen:

  1. Lars Blomlie, 45 poeng
  2. Steve Lund Ditlefsen, 53 poeng
  3. Knut Arne Myhre, 54 poeng