Meningsløst 8

Heat 1 (Verdal)

  1. Johan Hansen
  2. Åge Barli
  3. Åse Myhre
  4. Erik Mikal Lyng
  5. Knut Eivind Brennhaug
  6. Johan Elias Naustdal
  7. Morten Lyng
  8. Vegard Olsen
  9. Ida Bøe Norum
  10. Ann May Vigdahl
  11. Trond Svendsen
  12. Nancy Eilertsen

Ekstrakonkurransen:

  1. Knut Eivind Brennhaug, 29 poeng
  2. Åge Barli, 33 poeng
  3. Trond Svendsen, 34 poeng

Heat 2 (Verdal)

  1. Harry Resve
  2. Johannes Rosvold
  3. Gerd Magni Hovdahl
  4. Håkon André Barli
  5. Tiril Myhre Wibe
  6. Oline Kjeldsen Dahlen
  7. Truls Tangstad
  8. Espen Sundby
  9. Oliver Aasland
  10. Per Einar Skavhaug
  11. Øyvind Hovdahl
  12. Randi Pedersen

Ekstrakonkurransen:

  1. Oliver Aasland, 58 poeng
  2. Johannes Rosvold, 49 poeng*
  3. Øyvind Hovdahl, 62 poeng

Heat 3 (Trondheim)

  1. Siv Annette Hansen Skage
  2. Kari Hånsnartredet
  3. Aleksander Halvorsen
  4. Erik Stiklestad
  5. Merethe Fjørtoft Åsenhus
  6. May-Britt Malmo
  7. Pål Johnsen Aas
  8. Benjamin Gjermstad
  9. Stian Hunstad
  10. Christian Stranger-Johannessen
  11. Roberth Åsenhus
  12. Eline Smith Sørhøy

Ekstrakonkurransen:

  1. Benjamin Gjermstad, 39 poeng
  2. Aleksander Halvorsen, 49 poeng
  3. Kari Hånsnartredet, 57 poeng

Heat 4 (Trondheim)

  1. Andreas Vatne Ellefsen
  2. Ruth Helen Høyem
  3. Øystein Wormdal
  4. Ole Einar Stavne
  5. Ingen
  6. Sveinung Marvik
  7. Ingen
  8. Dag Jøran Hansen Skage
  9. Linda Sophie Ribe Sund
  10. Erik Prytz Reitan
  11. Grete Svegård
  12. Ingen

Ekstrakonkurransen:

  1. Dag Jøran Hansen Skage, 44 poeng
  2. Øystein Wormdal, 52 poeng
  3. Erik Prytz Reitan, 53 poeng

Heat 5 (Stjørdal)

  1. Sigurd Bakheim
  2. Richard Ånnegård
  3. Sven-Kristian Bakken
  4. Ivar Vigdenes
  5. Håvard Vigdenes
  6. Lars Blomlie
  7. Anne Sætertrø
  8. Are Breimo
  9. Merethe Bekkavik
  10. Ingrid Mjøsund Bakken
  11. Nina Moi Vigdenes
  12. Oddbjørn Eide

Ekstrakonkurransen:

  1. Håvard Vigdenes, 50 poeng
  2. Ivar Vigdenes, 58 poeng
  3. Richard Ånnegård, 60 poeng

Heat 6 (Levanger)

  1. Christer Lajord
  2. Steve Lund Ditlefsen
  3. Ingunn Valbekkmo
  4. Edgar Alstad
  5. Frikk Skarstad
  6. Sondre Lomsdal
  7. Hege Myhre
  8. Torkjell Breivik
  9. Johanne Sundby
  10. Markus Leithe-Lajord
  11. Christian Tjelde Haga
  12. Dan Halseth Phan

Ekstrakonkurransen:

  1. Markus Leithe-Lajord, 51 poeng
  2. Sondre Lomsdal, 51 poeng
  3. Frikk Skarstad, 54 poeng

*Johannes Rosvold (samt Håkon André Barli, Oddbjørn Eide og Merethe Bekkavik) har fått omgjort et svar fra 10 poeng til 0 poeng i ettertid. De som ble kåret som vinnere får likevel beholde titlene.